INFOLINKA

Máte-li dotaz či připomínku, budeme rádi, když se o ni s námi podělíte, můžete psát i volat +420 603 276 757, +420 571 610 033
Formulář pro Vaše dotazy ZDE.

Tradice 13 let

Aligno s.r.o.

ALIGNO S.R.O. HLINÍKOVÁ OKNA

Společnost ALIGNO s.r.o. byla založena 27. 8. 2003 panem Liborem Novákem a řadí se mezi malé podniky s výhradně českým kapitálem. Navazuje na činnost fyzické osoby Libor Novák – Aligno, která má tradici již od roku 1997 a podniká v oboru speciálních stavebních prací. Firma ALIGNO během svého působení úspěšně pronikla na trh mezi renomované stavební a projekční společnosti a podílela se na realizaci významných projektů jako subdodavatel prosklených hliníkových fasád, výplní stavebních otvorů z hliníkových profilů, ocelových konstrukcí, jeřábových drah a zámečnických výrobků.

Společnost se rovněž zabývá realizací mnoha zakázek pro přímé zákazníky z řad velkých i menších firem a soukromých zadavatelů. Např. výroba, dodávka a montáž zimních zahrad, oken, dveří, prosklených vstupů a prosklených stěn z hliníku, přístřešků či nadstřešení venkovních bazénů.

Vzhledem k tomu, že výroba společnosti ALIGNO je výhradně zakázková, klademe velký důraz na korektní jednání a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Naší snahou a cílem je vždy vyhovět požadavkům a přáním našich zákazníků a najít vždy taková řešení, aby každý zákazník byl s naší prací spokojen.

Historie ve stručnosti

  • 1997 založení sdružení podnikatelů
  • 2000 rekonstrukce vlastních výrobních prostor
  • 2003 transformace na s.r.o.
  • 2007 získání certifikátu ČSN ISO 9001:2001
  • 2008 přístavba nové montážní haly

Certifikáty společnosti zde.
Politika jakostiVytvořil Webtechgroup.cz