HLINÍKOVÉ KONSTUKCE

ZIMNÍ ZAHRADY

Zabýváme se výrobou zimních zahrad z hliníkových profilů. Konstrukce většinou navrhujeme z fasádního systému a doplňujeme ostatními stavebními systémy MB. Výhodu je kompatibilita mezi těmito systémy.

FASÁDY A OBVODOVÉ
PLÁŠTĚ

Fasádní systémy slouží k prosklení fasád objektů především na veřejných budovách. Jedná se zejména o stavby pro zdravotní a sociální péči, školní budovy, sportovní haly, úřední budovy, budovy pro služby a obchod, hotely, průmyslové objekty atp. Funkcí prosklených fasád je vnášet do interiérů budov světlo a vytvořit tak ideální podmínky pro uživatele.

SVĚTLÍKY

Naše střešní světlíky navrhujeme prostřednictvím kvalitních a prověřených hliníkových profilů. Konstrukce jsou navrženy z fasádního systému MB. Tento systém je pak individuálně sestaven a upraven tak, aby splňoval přesně to, co od něj konstrukčně očekáváte.

ZÁBRADLÍ

Představujeme Vám View Crystal, minimalistický systém zábradlí, který kombinuje moderní estetiku s nejvyššími bezpečnostními požadavky.

Funkční a velmi estetický systém se nese ve tvaru „U“. Velmi ideální pro osazení lepenými tvrzenými bezpečnostními skly.

POŽÁRNÍ UZÁVĚRY

MB-SRN50N EI

Rozsah zasklení: 15-56 mm
Hloubka sloupků: 85–225 mm

MB-118 EI

Rozsah zasklení: 31-84 mm
Hloubka rámu: 118 mm

MB-78 EI

Rozsah zasklení: 6-49 mm
Hloubka rámu: 78 mm

MB-60E EI

Rozsah zasklení: 5-41 mm
Hloubka rámu: 60 mm