Světlíky

Bádáte nad problémem střecha a světlo? Pak je pro Vás ideálním řešením střešní světlík. Střešní světlík je výbornou volbou nejen pro průmyslové objekty, ale i hotely, úřady a všeobecně budovy kde dochází ke shluku osob. Střešní světlík je totiž řešení zejména tam, kde nelze osadit okna nebo lehké obvodové pláště a jedinou cestou kde vytěžit přirozené denní světlo je střecha.

Naše střešní světlíky navrhujeme prostřednictvím kvalitních a prověřených hliníkových profilů. Konstrukce jsou navrženy z fasádního systému MB. Tento systém je pak individuálně sestaven a upraven tak, aby splňoval přesně to, co od něj konstrukčně očekáváte.

Výhody světlíků

NAŠE REALIZACE

CO ŘÍKÁJÍ ZÁKAZNÍCI?

Na této zakázce nebyl problém ani s cenou, ani s plněním termínů

Byl jsem spokojen i s vedením stavebního deníku a s celkovým nasazením firm. Od první cenové nabídky až po dokončení zakázky.

Metrostav a.s.

Celkově jsme spokojeni

Práce byla provedena kvalitně a precizně. Celkově jsme spokojení.

SVJ Krajczova

S firmou ALIGNO s. r. o. jsme velice spokojeni

Jejich produkty jsou kvalitní, velice nám pomáhají v oblasti výroby hliníkových komponentů pro naši výrobu. Zároveň oceňujeme jejich zákaznickou podporu a komunikaci se zástupcem společnosti p. Jiřím Zimmerem. Vždy, když jsme potřebovali, věnovali se našemu problému a bez zbytečných průtahů vše vyřešili. Můžeme je tedy vřele doporučit.

SCHOTT Flat Glass CT, s. r. o.