O NÁS

Společnost ALIGNO s.r.o. se může pochlubit bohatou historií a dlouholetou tradicí ve strojírenské výrobě a výrobě hliníkových oken, dveří, světlíků a hliníkových konstrukcí. Společnost byla založena v roce 2003 kdy začala s výrobou hliníkových oken a konstrukcí. Výroba se pak postupně rozšířila o divizi CNC výroby, která používá moderní strojní vybavení.

Tento trend nadále pokračuje. V současné době se zabýváme výrobou hliníkových oken, dveří, hliníkových konstrukcí a CNC opracováním apod. Snažíme se co nejefektivněji zúročit naše zkušenosti. K dispozici máme vlastní výrobní areál v obci Choryně, která se nachází nedaleko města Valašské Meziříčí. Součástí areálu jsou hlavní výrobní haly a administrativní budova. Hlavní výrobní hala je rozdělena na dva provozy. První provoz představuje výrobu hliníkových oken, dveří, protipožárních systému atd. Druhý provoz je zaměřený na CNC opracování a umožňuje  rozsáhlou výrobu na moderních CNC zařízeních. 

Vize společnosti

NAŠE REALIZACE

CO ŘÍKÁJÍ ZÁKAZNÍCI?

Na této zakázce nebyl problém ani s cenou, ani s plněním termínů

Byl jsem spokojen i s vedením stavebního deníku a s celkovým nasazením firm. Od první cenové nabídky až po dokončení zakázky.

Metrostav a.s.

Celkově jsme spokojeni

Práce byla provedena kvalitně a precizně. Celkově jsme spokojení.

SVJ Krajczova

S firmou ALIGNO s. r. o. jsme velice spokojeni

Jejich produkty jsou kvalitní, velice nám pomáhají v oblasti výroby hliníkových komponentů pro naši výrobu. Zároveň oceňujeme jejich zákaznickou podporu a komunikaci se zástupcem společnosti p. Jiřím Zimmerem. Vždy, když jsme potřebovali, věnovali se našemu problému a bez zbytečných průtahů vše vyřešili. Můžeme je tedy vřele doporučit.

SCHOTT Flat Glass CT, s. r. o.